logo
0 hráčů Online
> Návody > Jak získat CraftCoin, když za něj nechceš platit? > Hlasování pro serverHlasování pro server?CC od nás dostaneš zdarma. Otevři si uživatelské menu a vyber možnost Hlasování.


17Zobrazí se ti tvůj odkaz na serverlist a žebříček nejaktivnejších uživatelů. Pro přidání hlasu pro server klikni na odkaz.


novyNajdeš zde i bonusy pro aktivní hráče. Pokud budeš často hlasovat, získáš za to další CC zdarma. A to se vyplatí, ne? Více se dozvíš níže na stránce Hlasování pro server.

V novém okně se ti otevře Server list Czech Craft. Opiš správně ověřovací kód a stiskni tlačítko Ano.


18

Po úspěšném odhlasování můžeš okno se server listem zavřít. Za každý jeden hlas od nás dostaneš 5CC zdarma. V tabulce se můžeš podívat, jak si vedeš v hlasování v porovnání s dalšími hráči. Sleduj naše akce, momentálně o víkendech rozdáváme za jeden hlas 10CC. Po odhlasování se ti automaticky navýší stav tvého CC účtu. Hlasovat můžeš z jedné IP adresy nebo jednoho nicku každé 2 hodiny. Hlasovat se tedy opravdu vyplatí, za hlasy si můžeš pořídit třeba VIP na celý měsíc zdarma!
Chceš hlasovat z mobilu, když nejsi u počítače? Máme i hlasování bez přihlášení. Stačí otevřít nabídku Pro hráče a vybrat možnost Vote.


hlasovani

Otevře se ti okno, kam napíšeš tvůj nick ve hře. Dej si pozor, aby bylo tvé jméno správně. Pokud ho zadáš špatně, tak se ti nepřičtou CC! Na reklamace nebude brán zřetel.


hlasovani

Stiskni tlačítko Hlasovat. Budeš přesměrován na stránky Czech Craftu, kde potvrdíš, že nejsi robot a zvolíš Odeslat.

Kostkuj.cz © 2016 - 2017, All Rights Reserved | Created by Radek Zíka