logo
0 hráčů Online
> Návody > Jak si založit účet na kostkuj a začít hrát?Jak si založit účet na kostkuj a začít hrát?U nás na Kostkuj používáme společné přihlášení do samotné hry i na shop na našem webu. IP serveru: 178.255.175.240 nebo mc.kostkuj.cz . Pokud se poprvé přihlásíš do hry a zatím nejsi registrován, v konzoli se ti zobrazí hláška “Zaregistruj se na webu Kostkuj.cz a po registraci aktivuj účet kliknutím na odkaz v tvém emailu”.1

Tento systém má výhody ve snadné změně hesla ke tvému účtu prostřednictvím našeho shopu. Pro registraci do hry na našem serveru zajdi na stránku Zde a vyber možnost Zaregistrovat se.

V dalším kroku napiš tvé nové uživatelské jméno (nick), tvůj email, heslo (včetně hesla znovu), zapiš výsledek kontrolního součtu (captcha), zaškrttni, že souhlasíš s pravidly a stiskni Registrovat se.

3Nyní ti přijde zpráva na tvůj Email, který si zadal při registraci. Po kliknutí na odkaz ve zprávě se ti aktivuje účet.


Teď si registrován, takže se můžeš přihlásit na web i do hry. Vpravo nahoře vyber možnost Přihlásit. Vyplň tvoje jméno a heslo a stiskni tlačítko Přihlásit.

4Do hry se přihlásíš zapsáním tvého hesla ve formátu /login heslo například /login 123456. Pozor, tvé jméno zapsané při startu Minecraftu se musí shodovat s tvým jménem registrovaným na Kostkuj!5Jako malý dárek od nás za registraci získáváš 50 CraftCoinů na vyzkoušení. Můžeš je utratit, za co jen budeš chtít. Jak si něco koupit a získat item ve hře? Přečti ti tento návod. http://kostkuj.cz/index.php?stranka=koupit5
Kostkuj.cz © 2016 - 2017, All Rights Reserved | Created by Radek Zíka