logo
1 hráčů Online

Jako první věc, co vám doporučujeme ještě než se připojíte na server, je přečíst si pravidla. Při vstupu na server automaticky se všemi pravidly souhlasíte.

Když se poprvé připojíte na server, objevíte se na spawnu. Spawn je centrum celého serveru, kde se nachází velké množství informací.

Hned, co se objevíte na serveru, si určitě všimnete rozcestníku, který vám pomůže se orientovat.

Na spawnu naleznete pískovnu a jílovnu, aby jste nemuseli pořád hledat tolik surovin. Žádné doly na diamanty, uhlí a pod. zde nemáme. Můžete zde také naleznout tzn. "příspěvkovou truhlu", kde můžete vkládat věci, které vám budou připadat jako užitečné pro nováčky.

Jestliže máte jakýkoliv problém, stačí se obrátit na Moderátora. Moderátor je osoba, která má za úkol pomáhat hráčům řešit jejich problémy.

Pokud by se stalo, že vám nějaký hráč rozbije kus vašeho majetku, neváhejte, a v co nejbližší době kontaktujte někoho z Moderátorů či Adminů. Škody, které vám byly napáchány, budou bezplatně opraveny a viník bude potrestán.

Residenci tu normální hráči vytvořit nemohou. Jsme vanilla server, tudíž jako správný vanilla server nic takového nemáme. Samozřejmě, že residence jsou na serveru přidané a můžete si je zakoupit na našem webu.

Na spawnu naleznete malou místnost, kde je umístěn "Náhodný teleport". Ten slouží k teleportaci do přírody, kde můžete začít konečně hrát. Jestliže by vás teleport teleportoval do země nebo někam, kam by jste nechtěli, použijte příkaz /spawn pro navrácení do centra serveru. Náhodný teleport můžete používat do té doby, než Vás to neteleportuje tam, kam by jste chtěli.

Pokud nechcete náhodný teleport používat, můžete vyjít ze spawnu a jít jednoduše pěšky. Stavění či ničení je povoleno až 1000 bloků od spawnu.

Na serveru máme přidaný doplněk na kácení stromů. Pokud budete kácet strom, vykopte úplně spodní blok a strom vám celý spadne. Tento doplněk byl přidán kvůli ničení přírody (respektive hráči vykopali jen kousek stromu a to ostatní tam nechali).

Portál do říše Endu je umístěn na spawnu.

Portál do říše Pekel lze vytvořit z obsidianu (uděláte nevyplněný čtverec z obsidianu jakéhokoliv rozměru a poté kliknete zapalovačem dovnitř portálu).

Také se u nás nebudete nudit. Moderátoři pořádají tzv. "Eventy", při kterých můžete získat užitečné věci, které se vám budou hodit do hry.

Kostkuj.cz © 2016 - 2017, All Rights Reserved | Created by Radek Zíka