logo
1 hráčů Online

Jsme minecraft server s příjemným a vstřícným kolektivem. Server využívá minimum pluginů, které zasahují do hry, tudíž se řadí mezi tzv. vanilla servery. Zahrát si tady mohou hráči s originálním i neoriginálním Minecraftem. Nabízíme aktivní admin a moderátor team, hodinové a lokální zálohy pomocí pluginu Prism. Pomocí tohoto pluginu jsme také schopní dohledat každého griefera, potrestat ho a následně vrátit vše zas do původního stavu, od zničení blocků až po vyvraždění zvěře, dobytka a podobně.

Dále vlastníme téměř neomezený svět 30 000 000 blocků na každou stranu, neomezenou Dynmapu , strukturované Fórum , časté a kreativní eventy, volné stavění bez omezení, čerstvě vygenerovaný svět, spousty krásných lokací, staveb či projektů a možnost zakoupení VIP. Také nabízíme pomoc Moderátor teamu ohledně větších staveb či projektů ohlášených a schválených na Fóru .

Nyní nově jsme pro vás připravili návody, které zahrnují: jak se připojit, restartování hesla, jak si dobít CC (CraftCoin) na Kostkuj účet za reálné peníze a jak získat CC zdarma !

Zde je kompletní soupis návodů, které je dobré znát. Klikněte na tento Odkaz .


Na našem serveru mohou hrát lidé s originálním i neoriginálním Minecraftem.


- Sháníme zkušené moderátory, zájemci pište vaše žádosti na Fórum do sekce Moderátoři, věk alespoň 15+

Kostkuj.cz © 2016 - 2017, All Rights Reserved | Created by Radek Zíka