logo
0 hráčů Online

Nová položka v shopu - 10x HOME


Vložil Daret88, 22. Listopadu, 2016


Na základě vašich žádostí, jsme do shopu přidali možnost rozšířit si počet domovů (home).

Na základě vašich žádostí, jsme do shopu přidali možnost rozšířit si počet domovů (home). Při zakoupení dodatečných domovů jich budete moci mít celkem 10. Domovy se nesčítají s již existujícími, tedy pokud vlastníte VIP s 6 domovama, po zakoupení jich budete moci mít maximálně 10, nikoli 16. Dále pak jsme tuto položku přidali pro nově zakoupená doživotní VIP zcela zdarma.

S pozdravem Team Kostkuj.


Elmines

Ahoj koupil jsem k těm 6ti co mám 10x home tedy jen 4 podle toho co jsem pochopil :-) !!! Koupil jsem to v Shopu 1x a načetlo se mi v nákupech 2x a i 2x -1500CC tak jestli to je možné nějak vyřešit budu rád předem díky za zpětnou reakci .

Anavaki

Bylo by asi fér nastavit těch 10x home i Doživotním VIP, které si ho koupili v minulosti ne ? .... konec konců byly to za stejné peníze a stejné výhody, jen bez těch 10 home které si zaslouží

Darete, přidej to pak prosímtě i současným doživotním VIPčkům, Ty to měly dostat automaticky.

Conclava

Těch 10 homu mi přijde strašně moc na vanilku styl hraní. Já jen doufal, že dáte stejný počet homu (jako má VIP) navíc odděleně. Jinak mohu si momentálně s doživotním VIP nastavit maximálně 6 homu, což je trochu podpásovka...

Smykcool

Taky souhlasím s Kurosawy a Jaja54321 a nechápu, proč tomu tak je, že nárok na více home mají pouze nově koupené doživotní VIP, ačkoliv jsme si i my za stejnou cenu zakoupili VIP již dříve.

Kurosawy

Musím souhlasit s Jaja54321. Proč jen nově zakoupeným VIP?

Jaja54321

Prečo len novo zakúpeným VIP? Ja si nezaslúžim 10x home len preto, že som si VIP kupovala dávno za real money?

Kostkuj.cz © 2016 - 2017, All Rights Reserved | Created by Radek Zíka