domu
Právě je 20 Led 2018, 14:00

Všechny časy jsou v UTC+01:00

Pravidla fóra

Posílejte nám vaše žádosti o práci na serveru jako moderátor.
Požadavky:
- Minimalní věk 16+
- Znalost moderátorských přikazů
- Komunikativnost (vlastnit mikrofon + TeamSpeak / Discord)
- Vstřícnost k hráčum
- Spolehlivost a zodpovědnost
- Hrát u nás minimálně 14 dní
Pro poslání vaší žádosti použijte tlačítko newtopic uvnitř sekce Žádost o Moderátora a jako název topicu dejte váš nick.

Poslat nové téma  Téma je zamčeno, proto nemůžete upravovat příspěvky nebo posílat další odpovědi.  [ 9 příspěvků ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Czechy- Žádost o Moderátora
PříspěvekOdeslal: 15 Pro 2017, 22:08 

Nick ve hře : Czechy

Věk : 18

Jak dlouho hraju minecraft : S přestávkami since 2012 takže přes 4 roky už to bude a možná i více.

Jaké máš zkušenosti s world editem a CoreProtectem? : S WE jsem pracoval cca rok zpátky už si sice všechny příkazy nepamatuju ale nedělá mi problém se je naučit,CoreProtect jsem neměl možnost si vyzkoušet ale mám internet takže si myslím že to není problém se doučit.

Proč bys zrovna ty měl být moderátorem ? : Na Kostkuj trávím poměrně dost času už to bude rok co tu hraji,baví mě pomáhat hráčům.Zdá se mi že to moc poslední dobou na kostkuj nežije.Nevím jestli Modi tráví čas ve Vanishi ale na serveru se objeví málo kdy.S novým mikrofonem nebude problém zajít na TS nebo Discord :)

Něco o sobě : Vlastním jménem Marek.Bydlím v malém měste Jeseník na severu moravy.Je tu krásně,přes zimu dostatek sněhu a léto bývá také velmi parné.To mě vede k tomu že od mala rád sportuji.Studuji sportovní gymnázium v Jeseníku.Moji disciplínou je horské kolo na kterém závodím od svých 14ti let.Jelikož cyklistika je velmi časově a fyzicky namáhavý sport,pc a hraní her beru obecně jako relax.Například velice mě baví stavění a to fantasy a středověkých typů budov a objektů.Dávám si záležet na tom aby to co dělám vypadalo aspoň trochu obstojně.Oblíbená barva zelená :)

Obrázek

Předmět příspěvku: Re: Czechy- Žádost o Moderátora
PříspěvekOdeslal: 16 Pro 2017, 12:34 

Místo/Bydliště: Taková vesnice
Přihláška vypadá dobře :) stavět opravdu umíš a z vlastní zkušenosti, bych řekl fajn člověk :) jsem PRO, uvidíme co na to řeknou ostatní, ale mám pocit, že odměna týmu by se šikla :)

koně blít,
tryskáč couvat,
žábu pěstí do skály mlátit,
veverku medvěda š***t,
ale tohle jsem ještě neviděl!

S pozdravem,
Dom.

Blbec je blbec a blbcem zůstane!

PříspěvekOdeslal: 16 Pro 2017, 18:16 

Za mě ano. Moderátoři tu jsou teď málokdy. ( Jak kteří.. ehm no ).. Nová posila by se celkem hodila :)

PříspěvekOdeslal: 16 Pro 2017, 19:10 

Všichni jsou pro, tak já budu za toho skeptika. Přihláška vypadá po všech ohledech dobře, ale v tuhle chvíli nepotřebujeme kdejakého moderátora, potřebujeme hlavně aktivního moderátora a aktivita je ta věc, která mě trochu znepokojuje. Co jsem za ten rok vypozoroval, tak máš vždy období, kdy hraješ pravidelně, ale i období, kdy se na serveru neukážeš prakticky vůbec. Sám ve své žádosti píšeš, že děláš cyklistiku, která tě dost časově vytěžuje a PC bereš spíš jako relax, což je sice úctyhodné, ale nevím, jestli je to pro moderátora dostačující. Občas se vyskytne nějaký problém a je přítomnosti moderátora okamžitě. Proto před tím, než řeknu jestli pro nebo proti, bych se chtěl ujistit. Jak často budeš schopný chodit na server jako moderátor?

PříspěvekOdeslal: 16 Pro 2017, 19:19 

Za prvé díky moc za odpovědi vážím si toho,Menshi ano to je občasný problém ale jak jsem ti psal ve hře různá soustředění kdy jsem mimo svůj domov bývají na jaře a to nějaký týden,samozřejmě dal bych o všem vědět tobě nebo vedení a svou neaktivitu předem.Být moderatorem je určitá starost a tak to i beru. :) Prakticky bych tu mohl být každý večer a víkendy tam je toho času více :)

Obrázek

PříspěvekOdeslal: 16 Pro 2017, 19:24 

Dobře, na zkoušku bych to zkusil, Pro.

PříspěvekOdeslal: 17 Pro 2017, 07:33 

Aktivní posila by se hodila :) ja jsem PRO :)

PříspěvekOdeslal: 17 Pro 2017, 08:34 

Místo/Bydliště: Taková vesnice
Až budeš mít čas, tak dej vědět buď na TS/DC.

koně blít,
tryskáč couvat,
žábu pěstí do skály mlátit,
veverku medvěda š***t,
ale tohle jsem ještě neviděl!

S pozdravem,
Dom.

Blbec je blbec a blbcem zůstane!

PříspěvekOdeslal: 17 Pro 2017, 14:31 

Přijat

Poslat nové téma  Téma je zamčeno, proto nemůžete upravovat příspěvky nebo posílat další odpovědi.  [ 9 příspěvků ] 

Všechny časy jsou v UTC+01:00