domu
Právě je 18 Ún 2018, 00:10

Všechny časy jsou v UTC+01:00

Pravidla fóra

Napiště nám o vašem projektu.
Pokud bude projekt řádně navrhnut, promyšlen a schválen moderátory, tak vám vymezíme prostor a postkytneme potřebný materiál.
Pro poslání vaší žádosti použijte tlačítko newtopic uvnitř této sekce.
Důležité: Ten kdo projekt schválí, tak jedině ten má pravomoc k tomu poskytovat materiál nebo úpravu terénu danému projektu!
Mezi projekty se nepočítají různé farmy, xpfarmy a obdobné užitkové stavby.

Poslat nové téma  Odpovědět do tématu  [ 11 příspěvků ]  Přejít na stránku 1 2 Další
Autor Zpráva
PříspěvekOdeslal: 08 Led 2018, 18:58 

Ahoj,
půjdu rovnou k tématu...:
O projektu: Takže projekt se týká rekonstrukce mého města, které jsem nově přejmenoval na "Redopolis". Ale chci s opravami a tak začít u westernového městečka v ulici "Wild Westská", také tam je zavedeno metro, které je aktivní na jedné koleji.
Původně tam bylo "fyzikální" centrum,redovy svátky,strip molo (sorry XD) a nějaké domečky, které tam jsou do teď,ale pozdějš půjdou společně s charitou na demolici. Město, nebo spíš část bude obasahovat hotel,salon,bar,sherifa,doly a tak dále (před wipem trochu divné, ale co.)
Druhá část projektu se týká kompletního oplocení celého Redopolisu, dlouhá cobblestounová zeď by měla být dlouhá přes 500 bloků a vysoká přes 10 bloků, tuto zeď jsem pojmenoval velice originálně a z vlastní hlavy "Velká Redova Zeď" :D. Měla by pozdějš obsahovat okružní nadzemku, která bude okolo celého města.
Souřadnice: 25185 97 23969 -Přibližné souřadnice u městečka, pokud byste mě chtěli zadotovat, tak se domluvíme, kde bude materiál :).
Materiál: Nejvíce si myslím,že budu potřebovat cobbl a spruce dřevo.
5 dvoubeden cobblu - Převážně na zeď
1 dvoubedna spruce neopracovaného dřeva - Na budovy a výrobky z něj
1 bedna červeného písku - na zarovnání povrchu pokud by místo, které jsem si vyznačil nevystačilo.
1 dvoubedna bloků skla - Velká část zdi je pod vodou a tak chci, aby větší části byli pod vodou ze skla.
Co si dokážu sehnat : Redstone lampy,takový ten senzor světla,štěrk,hlína,květináče,...
Screeny projektu: Vyscreenoval jsem místo, kde bude stát město, nějaké domy tam už jsou, přibližně Bar je dokončen a Salon brzy bude.
- RED,ALIAS ČERVENÝ

Přílohy:
Projekt3.png
Projekt3.png [ 716.56 KiB | Zobrazeno 236 x ]
Popis souboru: Zeď
Projekt2.PNG
Projekt2.PNG [ 661.17 KiB | Zobrazeno 236 x ]
Projekt1.png
Projekt1.png [ 679.06 KiB | Zobrazeno 236 x ]

Naposledy upravil(a) Red :33 dne 23 Led 2018, 19:03, celkem upraveno 1 x.

Předmět příspěvku: Re: Westernové městečko + oplocení
PříspěvekOdeslal: 13 Led 2018, 21:26 

Ahoj,
i když mě někdo nepodpořil, tak posílám postup Westernové části,nic extra to není, ale je to lepší, než to co tam bylo. Co se týče zdi, tak jsem mírně pokročil. Celá část by měla být hotová (kromě zdi) příští týden. Celé město na konci měsíce nebo na začátku února, zatím nevím.

Přílohy:
Popis souboru: 13.1.2018
Po.png
Po.png [ 480.26 KiB | Zobrazeno 204 x ]
Popis souboru: 6.1.2018
Před.png
Před.png [ 747.71 KiB | Zobrazeno 204 x ]

PříspěvekOdeslal: 17 Led 2018, 19:43 

Ahoj,
takže nesu novinky v projektu! Wild West nebo také můžeme používat výraz "Wild Westská" je dokončen,budovy jsou popsané,osvětlené okolí je plné kaktusů a dokonce tam jsou i koleje. Čekal jsem, že to bude lepší, ale takhle to vypadá docela dobře (můj názor). V budoucnu by tam měl být i dopravní podnik,depo,.. Prostě dopravní budovy. Do nové části Wild Westu se můžete dostat po nově modernizovaném úseku, který má 4. stanice... K těm budovám ve Wild Westu, u všech staveb chci interiér dělat jako poslední.
Co se týče zdi, ze zedí mi dnes pomáhal Robinster, tímto ho zdravím a děkuji mu. Zeď je docela pozadu není ani v půlce.... Je to trochu těžší i když jsem tu každý den, tak víc se věnuji městu jako takovém než zdi, která bude jenom z cobblu a nebude tam vidět žádná práce (Ale práci nějakou dala).
Momentálně jsem zdemoloval Jižní město, který leží na Redopolisu 2 a stavím tam v bývalém acaciovém lesu sídliště (Halole mě trochu inspiroval :D), které je materiálově dražší, je tvořen z bloků uhlí. Pokud by někdo chtěl podpořit tak, Vám tu vypíšu materiál:
- Blok Uhlí: 1 bedna - Na paneláky,domy,služby,...
- Acacia Wood(neopracované): 1 bedna - Na střechy,obrysy,...
- Sklo(oranžové): 1 Bedna - Na okna, že by?
- Co jsem si opatřil: cca bednu bloků uhlí, plno acacia wood,nějaké sklo,oranžové barvivo.
Prosím, abyste toto téma nezamykali, chtěl bych sem dávat postup práce, abych nemusel zakládat nové téma, sice si to čtu jenom já, ale chci mít přehled, co musím ještě udělat a co ne, díky :D
- Red

Přílohy:
Popis souboru: Zeď,Wild West,Jižní město,...
gfopfgúopgfofg.PNG
gfopfgúopgfofg.PNG [ 818.06 KiB | Zobrazeno 194 x ]

PříspěvekOdeslal: 20 Led 2018, 23:26 

Ahoj,
takže zase to tu trochu rozšířím. Za ty 3. dny se ve městě docela dost postavilo.
Jižní město - Dodělány paneláky, jsou tam tři. Dolní část byla osvětlena,horní část zůstává zatím prázdná. Jak jsem již psal,město bude z bloků uhlí. Děkuji Robinsterovi, že mi poskytl většinu materiálu.
Redova věž - Zmizelo bitevní pole, díky ReadyBossovi za zníčení. Dále zmizelo plno obrazců na věži jako třeba takový smajlík,hodiny,lístek,... Zůstala tam pouze vlajka a bylo přidáno logo Redopolisu (R-S). Dále jsem zrušil kino, nyní tam projíždí metro, tunely byly zjednodušeny konečně. Potom zmizel takový tunel, který spojoval Wild West s Jižním městem,teď tam vyroste náměstí. Potom ještě zmizely kanceláře banky Redovy. Kanceláře s trezorem budou přesunuty do nově druhého patra banky.
Metro - Byla dokončená rekonstrukce linky B,metro jezdí po dvou kolejí a byly dokončeny i vestibuly. Momentálně rekonstruuji liku C, která bude nejvíce ohrožena při povodní až příjdou někdy XD (Plno stanic je u vody). Linka C bude mít 4 stanice z toho 2 přestupní na linku B (Wild Westská,Bombovo Království) a 1 přestupní na vlak (event aréna). Pozdějš bude přidělena i linka A.
Západní město - Ano, bude to nové město na západo-jižní straně města. Budou tam nové domy,pobřeží a samozřejmě Bombovo království, rekonstrukce a výstavba začne po dokončení nádražního města...
Velká Redova Zeď - Trochu jsem pohnul, nyní jsem v půlce.... Zeď by měla být brzy dodělána.
Potom chci poděkovat hráčům: Robinster,Marek921,KaziTV a ReadyBoss za pomoc jak materiálovou tak stavební. Hráči byli odměněni.
Legenda k mapě: 1- Wild West 2- Jižní město 3- Nádražní město 4- Event aréna 5- Přehradní město (zkr. Přehrada) 6-Západní město 7- Skalní město 8- Pobřežní město
Toť vše, ahoj!

Přílohy:
Popis souboru: Mapa Redopolisu
DSIJDS.PNG
DSIJDS.PNG [ 962.43 KiB | Zobrazeno 167 x ]

PříspěvekOdeslal: 21 Led 2018, 17:30 

Rede, kde bereš inspiraci? Tvoje stavby jsou velmi abstraktní a rozmanité. V tomhle jsi originální, líbí se mi to! ;) Mimochodem, ta Velká Redova Zeď .. inspirace v Game of Thrones ? :D

PříspěvekOdeslal: 21 Led 2018, 20:13 

Citovat:
Rede, kde bereš inspiraci? Tvoje stavby jsou velmi abstraktní a rozmanité. V tomhle jsi originální, líbí se mi to! ;) Mimochodem, ta Velká Redova Zeď .. inspirace v Game of Thrones ? :D

Ahoj,
inspiruji se vším možným, buďto uvidím něco v reálu nebo na internetu, tak se to potom pokusím ztvárnit ve hře, ale většinou to doslova vykuchám a vypadá to jinak než to vypadat má a vznikne kolikrát něco šíleného. Co se týče té zdi, má to být parodie na čínskou zeď.. :DD.
Díky za odpověď, Red

PříspěvekOdeslal: 23 Led 2018, 19:00 

Ahoj,
nesu novinky v projektu....
Jižní město -Nově otevřeno, pozdějš dodělám náměstí a interiéry domů. Byl rozšířen a vylepšen hotel u břehu (tropický apartmán). Je celé osvětlené, mělo by být bez mobů.
Redova věž -Zníčená část skladu, pozdějš začne rekonstrukce interiéru
Metro - Linka B je doděláná, u linky C byla postavena nová stanice "Event aréna", ale není doděláná a asi bude opravena, vypadá divně... U stanice "Bombovo Království" byl udělán nový vestibul a vchod do stanice.
Wild West - Pozdějš budou dodělány interiéry a půjdou pryč některé truhly.
Nádražní město - Takže, jedna z nejnovějších část města bude tvořená z jungle dřevo a bude do spíše "tropického" stylu. Je tam momentálně Tesco. Té budově Tesca říkám pracovně "Pokažená budova", jelikož je jedna část posunuta o jeden blok a dělá to dojem, že jsem to nevypočítal, ale je to tak dělané naschvál. Potom tam je ve výstavbě speciální budova, která je dost dlouhý, je až nad nádražím "Přehrada". Potom v tomto městě je dokonce i řeka, tak ji také nějak využiju, ale spíš pro zemědělské účely. Pozdějš vznikne v nádražním městě doslova centrum Redopolisu, budou tam obchody, kanceláře prostě služby. Nádražní město bude mít velkou nevýhodu, je pod event arénou a tak je tam tma i ve dne občas. Momentálně se tam dá dostat metrem, linku B přes stanici "Nádraží Přehrada" nebo "Jižní město", kdy musíte jít od Jižního města na západ.
Event aréna - Nevím, zda-li budu event arénu měnit, ono udlěat interiér budovy, která je velká cca 80x80 bloků není lehké, zvlášť, když to má fungovat jako olympijský park. Ovšem změním přístup do ní, přístup z hory je dost špatný.
Kdo by chtěl bydlet v Jižním městě, tak mi piště... Rezervujete si byt.
Posílám screeny: Jižní město, Wild West a dokonce i Nádražního města.
- Red

Přílohy:
Jižní město.png
Jižní město.png [ 501.04 KiB | Zobrazeno 138 x ]
Nádražní město.png
Nádražní město.png [ 695.58 KiB | Zobrazeno 138 x ]
Wild West.png
Wild West.png [ 473.21 KiB | Zobrazeno 138 x ]

PříspěvekOdeslal: 26 Led 2018, 21:38 

Ahoj,
takže chci sem dát zase postup, už jsem zase něco postavil XD
Nádražní město - Takže, jelikož to bude centrum celého města Redopolis, tak tam jsou především služby! Je tam Primark,HM,Tesco,... Bude tam i malé obchodní centrum Redallium, které bylo po dlouhou dobu pod zemí u Aqua Kingdoms, který se postupně níčí kvůli matroši.
Metro - První úsek na lince C bych chtěl otevřít zítra, ale nevím, nyní jsem udělal stanici Event arénu a Wild Westskou, u Wild Westský musím vylepšit interiér, chci to tam mít zelenější, díky JAWDAWDOVI za inspiraci.
Zeď - Jsem na tom podstatně lépe, než jsem byl. Zeď u západního města je dokončená, ještě mi chybí Jiho-východní a Severo-západní hradby. Ještě jsem zastřešil malou část zdi.
Nová výpomoc - Hráče, které jsem již zmiňoval jsem zmínil. Děkuji proto: Jawdawdovi a Duckovi za výpomoc, již jsem je připsal na památník, zbytek samozřejmě také!
Screeny - Postup jsem chtěl dát včera, ale zapomněl jsem na to, tak posílám screen Nádražního města ze včerejška, dneska jsem pouze osvětloval :)

Přílohy:
NÁDRAŽNÍ MĚSTO 25.1.2018.png
NÁDRAŽNÍ MĚSTO 25.1.2018.png [ 728.43 KiB | Zobrazeno 115 x ]

PříspěvekOdeslal: 02 Ún 2018, 22:32 

Ahoj,
po týdnu dávám postup.
Nádražní město - Bylo doděláno, to co chybí se dodělá společně s interiérama až budou města tak nějak dokončena. Je tam plno služeb, dokonce i jeden takový supermarket, který nese/nesl název "Delvita", nevím proč jsem ho tam zahrnul, ale je tam XD. Také tam můžete vidět Redovo centrum, které bylo postaveno v roce 2015 cca v říjnu-listopadu.
Momentálně mohu napsat, že nic moc dodělávat už nebudu, takže Nádražní město prohlašuji za předběžně otevřeno.
Metro -Linka C je dokončena, plánuji linku A
Event aréna -Když jsem v létě uvažoval o tom, že budu eventer tak jsem nebral fakt, že pozdějš budu muset event arénu vylepšovat a podle toho to taky vypadá. Opravy této budovy jsou velmi nudné a tak jsem je dnes ukončil, zbytek dodělám ke konci. Zatím jsem tam udělal druhý vchod u Jižního města a něco ve vnitř jsem vylepšil, ale není toho zase moc.
Budoucnost - Plánuji, že bych udělal na kousku hory odpočinkovou oblast, mohlo by tam vést metro nebo něco jiného. Odpočinková oblast bude na takovým vrchu, který se mi dokonale rýsuje. Také bude brzy ve výstavbě nová linka metra A. Plánuji výstavbu hl. nádraží při výstavbě skalního města. Pokud bude město zachováno a dostane se na novou mapu, tak bude pravděpodobnost, že město bude dostavěno a možná i rozšířeno za zeď. Samozřejmě musím zmínit i svojí zeď, která je v západní části skoro dokončená, protom ještě jedna část hradeb, ale to už není tak důležité.
Přehradní město - Jelikož event aréna je předběžně hotová, tak zítra začnu s výstavbou, nejdřív ale zrekonstruuji nádraží Přehradu a potom se vrhnu na zbytek, bude to poměrně malá obydlená část. Většinu prostoru bude tvořit normální téren.....
Screeny - Tentokrát žádné nenesu, kdo bude chtít, tak se může podívat na portu: /Res tp WW .
Podpora - Stále platí, že potřebuji cobbl na zeď, myslím, že mi zatím bude stačit 5 dvoubeden, mělo by to stačit na dokončení jedné části zdi tu druhou část nebudu tolik hrotit.... Potom jsem ještě zjistil, že nemám sklo, potřeboval bych proto ještě 2 dvoubedny skla, délší část zdi mi vzala víc cobblu a v případě skla to bude méně, jelikož budu dělat jen jednu část.
- Red

PříspěvekOdeslal: 07 Ún 2018, 19:23 

AHoj,
dávám zase postup, opět jsem pokročil!
Nádražní město- Jak jsem již zmínil, město je dokončeno!
Přehradní město,Přehrada- Bylo dokončeno, část je malá, jelikož leží na né úplně největší Přehradě. Je to převážně tvořené z prismarinu a quartzu, do Přehrady mi to sedí dobře. Část obsahuje asi 4 domy, bývalou "Zeď smrti", nějaké stromy a nádraží.
Západní město- Bylo též dokončeno. V Bombově království jsem pouze dostavil nějaké domy, opravil okna v hotelu a udělal nějaké menší úpravy. Je to starší stavba, takže chci zachovat původní výstavbu... Potom tam je ještě Dolní západní město, které obsahuje Delvitu,Metro,Hotel a vodní bránu. Město je tvořené z end bloků...
Metro- Začal jsem stavět úsek na lince A, Ze skalního město na Hl. nádraží... Úsek bude doslova v hoře a bude mít jenom 2 stanice.
Zeď-Stačí několikset staků cobblu a budu mít část zdi dokončenou, u Pobřežního města bude brána.
Screen+pomoc- Posílám screen z dynmapy a co se týče pomoci, tak mi nikdo nový nepomohl.
- Red

Přílohy:
áýg.PNG
áýg.PNG [ 768.3 KiB | Zobrazeno 55 x ]

Poslat nové téma  Odpovědět do tématu  [ 11 příspěvků ]  Přejít na stránku 1 2 Další

Všechny časy jsou v UTC+01:00