domu
Právě je 20 Led 2018, 13:58

Všechny časy jsou v UTC+01:00

Pravidla fóra

Napiště nám o vašem projektu.
Pokud bude projekt řádně navrhnut, promyšlen a schválen moderátory, tak vám vymezíme prostor a postkytneme potřebný materiál.
Pro poslání vaší žádosti použijte tlačítko newtopic uvnitř této sekce.
Důležité: Ten kdo projekt schválí, tak jedině ten má pravomoc k tomu poskytovat materiál nebo úpravu terénu danému projektu!
Mezi projekty se nepočítají různé farmy, xpfarmy a obdobné užitkové stavby.

Poslat nové téma  Odpovědět do tématu  [ 3 příspěvky ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Westernové městečko + oplocení
PříspěvekOdeslal: 08 Led 2018, 18:58 

Ahoj,
půjdu rovnou k tématu...:
O projektu: Takže projekt se týká rekonstrukce mého města, které jsem nově přejmenoval na "Redopolis". Ale chci s opravami a tak začít u westernového městečka v ulici "Wild Westská", také tam je zavedeno metro, které je aktivní na jedné koleji.
Původně tam bylo "fyzikální" centrum,redovy svátky,strip molo (sorry XD) a nějaké domečky, které tam jsou do teď,ale pozdějš půjdou společně s charitou na demolici. Město, nebo spíš část bude obasahovat hotel,salon,bar,sherifa,doly a tak dále (před wipem trochu divné, ale co.)
Druhá část projektu se týká kompletního oplocení celého Redopolisu, dlouhá cobblestounová zeď by měla být dlouhá přes 500 bloků a vysoká přes 10 bloků, tuto zeď jsem pojmenoval velice originálně a z vlastní hlavy "Velká Redova Zeď" :D. Měla by pozdějš obsahovat okružní nadzemku, která bude okolo celého města.
Souřadnice: 25185 97 23969 -Přibližné souřadnice u městečka, pokud byste mě chtěli zadotovat, tak se domluvíme, kde bude materiál :).
Materiál: Nejvíce si myslím,že budu potřebovat cobbl a spruce dřevo.
5 dvoubeden cobblu - Převážně na zeď
1 dvoubedna spruce neopracovaného dřeva - Na budovy a výrobky z něj
1 bedna červeného písku - na zarovnání povrchu pokud by místo, které jsem si vyznačil nevystačilo.
1 dvoubedna bloků skla - Velká část zdi je pod vodou a tak chci, aby větší části byli pod vodou ze skla.
Co si dokážu sehnat : Redstone lampy,takový ten senzor světla,štěrk,hlína,květináče,...
Screeny projektu: Vyscreenoval jsem místo, kde bude stát město, nějaké domy tam už jsou, přibližně Bar je dokončen a Salon brzy bude.
- RED,ALIAS ČERVENÝ

Přílohy:
Projekt3.png
Projekt3.png [ 716.56 KiB | Zobrazeno 67 x ]
Popis souboru: Zeď
Projekt2.PNG
Projekt2.PNG [ 661.17 KiB | Zobrazeno 67 x ]
Projekt1.png
Projekt1.png [ 679.06 KiB | Zobrazeno 67 x ]

Předmět příspěvku: Re: Westernové městečko + oplocení
PříspěvekOdeslal: 13 Led 2018, 21:26 

Ahoj,
i když mě někdo nepodpořil, tak posílám postup Westernové části,nic extra to není, ale je to lepší, než to co tam bylo. Co se týče zdi, tak jsem mírně pokročil. Celá část by měla být hotová (kromě zdi) příští týden. Celé město na konci měsíce nebo na začátku února, zatím nevím.

Přílohy:
Popis souboru: 13.1.2018
Po.png
Po.png [ 480.26 KiB | Zobrazeno 35 x ]
Popis souboru: 6.1.2018
Před.png
Před.png [ 747.71 KiB | Zobrazeno 35 x ]

Předmět příspěvku: Re: Westernové městečko + oplocení
PříspěvekOdeslal: 17 Led 2018, 19:43 

Ahoj,
takže nesu novinky v projektu! Wild West nebo také můžeme používat výraz "Wild Westská" je dokončen,budovy jsou popsané,osvětlené okolí je plné kaktusů a dokonce tam jsou i koleje. Čekal jsem, že to bude lepší, ale takhle to vypadá docela dobře (můj názor). V budoucnu by tam měl být i dopravní podnik,depo,.. Prostě dopravní budovy. Do nové části Wild Westu se můžete dostat po nově modernizovaném úseku, který má 4. stanice... K těm budovám ve Wild Westu, u všech staveb chci interiér dělat jako poslední.
Co se týče zdi, ze zedí mi dnes pomáhal Robinster, tímto ho zdravím a děkuji mu. Zeď je docela pozadu není ani v půlce.... Je to trochu těžší i když jsem tu každý den, tak víc se věnuji městu jako takovém než zdi, která bude jenom z cobblu a nebude tam vidět žádná práce (Ale práci nějakou dala).
Momentálně jsem zdemoloval Jižní město, který leží na Redopolisu 2 a stavím tam v bývalém acaciovém lesu sídliště (Halole mě trochu inspiroval :D), které je materiálově dražší, je tvořen z bloků uhlí. Pokud by někdo chtěl podpořit tak, Vám tu vypíšu materiál:
- Blok Uhlí: 1 bedna - Na paneláky,domy,služby,...
- Acacia Wood(neopracované): 1 bedna - Na střechy,obrysy,...
- Sklo(oranžové): 1 Bedna - Na okna, že by?
- Co jsem si opatřil: cca bednu bloků uhlí, plno acacia wood,nějaké sklo,oranžové barvivo.
Prosím, abyste toto téma nezamykali, chtěl bych sem dávat postup práce, abych nemusel zakládat nové téma, sice si to čtu jenom já, ale chci mít přehled, co musím ještě udělat a co ne, díky :D
- Red

Přílohy:
Popis souboru: Zeď,Wild West,Jižní město,...
gfopfgúopgfofg.PNG
gfopfgúopgfofg.PNG [ 818.06 KiB | Zobrazeno 25 x ]

Poslat nové téma  Odpovědět do tématu  [ 3 příspěvky ] 

Všechny časy jsou v UTC+01:00