domu
Právě je 20 Led 2018, 13:59

Všechny časy jsou v UTC+01:00

Pravidla fóra

Požadavky:
- Minimální věk 16+
- Creativita
- Aspoň 3 originální nápady.
- Komunikativnost (vlastnit mikrofon + TeamSpeak / Discord)
- Vstřícnost k hráčům
- Spolehlivost a zodpovědnost
- Hrát u nás minimálně 14 dní
Pro poslání vaší žádosti použijte tlačítko newtopic uvnitř sekce Žádost o Eventra a jako název topicu dejte váš nick.

Poslat nové téma  Odpovědět do tématu  [ 11 příspěvků ]  Přejít na stránku 1 2 Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Žádost o eventera-Prcka a Robinster
PříspěvekOdeslal: 17 Pro 2017, 20:44 

Zdravíme, dnes nás napadlo že na serveru už dlouho nebyl event, proto jsme se rozhodli napsat tuto žádost. Robinster by napsal vlastní žádost, ale bohužel se mu nejde přihlásit na fórum.

Nick: Prcka, Robinster
Věk: 16, 15

Nějaké info co by jsme chtěli stavět:
Nejlépe umíme parkour, bludiště, nějaké závody a hledačky. Samozřejmě pokud by nás hráči požádali aby jsme postavili třeba PVP arénu nebo něco jiného tak nám to nedělá problém.
Vždy se budeme snažit aby eventy byly jak vzhledově tak technicky dobře postavené.

Event bludiště: Tento event jistě každý zná. Jde o to že jste v bodě A a musíte se dostat do bodu B (kde je výhra). Po cestě jsou ale různé slepé uličky, různé pasti a někdy se dá najít i menší výhra. Bludiště se po každé odehrané hře předělá (buď celkově nebo se jen předělají uličky tak aby cesta k výhře nebyla stejná).

Event závody na loďkách: Tento event bude někdo znát. Jde o to že na startu dostanete loď do které vlezete. Až začne hra tak se snažíte dostat co nejrychleji dolů do cíle, ale je zde možnost že pojedete příliš rychle a přeletíte "svodidla" a spadnete dolů, v tom případě se buď vrátíte na start a pokusíte se dohnat ostatní nebo počkáte až hra skončí a začne nové kolo.

Na závěr bychom vám chtěli říci že chceme pomoct serveru a budeme doufat že z nás uděláte eventery, protože tenhle server potřebuje schopné eventery jako jsme my dva.

Děkujeme za váš čas a těšíme se na odpověď.
Prcka a Robinster

Fotky:
Příloha:
Event.png
Event.png [ 834.92 KiB | Zobrazeno 278 x ]

Příloha:
Event2.png
Event2.png [ 729.2 KiB | Zobrazeno 278 x ]

PříspěvekOdeslal: 18 Pro 2017, 10:18 

Místo/Bydliště: Taková vesnice
Hustý, tohle jsem ještě neviděl viz níže :D , tohle odmítám komentovat už jen kvůli ty dvojité přihlášce jsemPROTI. A nemluvím o tom spamu v PM.

koně blít,
tryskáč couvat,
žábu pěstí do skály mlátit,
veverku medvěda š***t,
ale tohle jsem ještě neviděl!

S pozdravem,
Dom.

Blbec je blbec a blbcem zůstane!

PříspěvekOdeslal: 18 Pro 2017, 11:52 

Taky jsem proti, ten spam tomu vůbec nepomohl, krom toho Robinster ani nesplňuje věkovou hranici na eventera. A mimo toho, myslím, že bludiště a závody lodiček jsou nejčastější eventy, které dělá kde kdo, když už, tak by to chtělo eventery s nápady, těhle eventů mají lidi už po krk.

PříspěvekOdeslal: 18 Pro 2017, 12:31 

Za mě Ano. Vzhledem k tomu, že má Robinster problém se přihlásit na fórum, tak mi "2v1" nevadí. Ano, eventy se opakují a nejsou originální, ale hráči by byli spokojeni, kdyby aspoň nějaké byly. Dala bych jim šanci. Aktivní eventeři tady chybí. Hlavně eventeři, kteří se na to za pár dní nevykašlou.. Toď můj názor :) btw. Tonason taky nesplňoval věkovou hranici :D

PříspěvekOdeslal: 18 Pro 2017, 12:57 

Místo/Bydliště: Taková vesnice
Jakože, on neumí vyřešit základní problém s fórem, a chce dělat eventra? Hlásil si to vůbec někam?

koně blít,
tryskáč couvat,
žábu pěstí do skály mlátit,
veverku medvěda š***t,
ale tohle jsem ještě neviděl!

S pozdravem,
Dom.

Blbec je blbec a blbcem zůstane!

PříspěvekOdeslal: 18 Pro 2017, 14:55 

PROTI

Duvodu je hned nekolik:
-Hraci prcku kvuli minulosti vnimaji spatne
-Robinster spatne vychazeni s ostatnimy hraci (caste hadky)
-Zodpovednost - kdyz nenahlasi ze mu nejde se prihlasit, nenahlasi kolikrat ani jiny problem.

Myslim ze jde pouze o WE a creativ. Pokud me presvedcite o opaku, pak zvazim svuj hlas.

PříspěvekOdeslal: 19 Pro 2017, 16:34 

Ač můj názor nic neovlivní, stejně to sem napíšu (však mě všichni znáte :D). Věkovou hranici bych neřešil, tady u eventera záleží víc na inteligenci než na věku. Ale tyto dva eventy jsou opravdu velmi neoriginální. Bludiště dělala svého času Aretha (často) a lidi to už tak moc nebaví, plus upřímně nevěřím, že byste to dokázali oživit tak moc, aby to lidi bavit začalo. Loďky taky zná každý, jediné co je "originální" jsou ta svodidla či co to je.Navíc psát dvě přihlášky v jedné mi přijde velmi neformální, i přesto, že měl Robinster nějaký problém. Měl ho prostě řešit jinak. A ještě k těm požadavkům: Rob nesplňuje věk, ale to řešit nebudeme. Alespoň 3 originální nápady? Nápady vidím dva a ani jeden originální. Vstřícnost k hráčům mi nepřijde nijak veliká a zodpovědnost též ne. Toť vše, díky za přečtení. Neberte to jako agresivní kritiku, ale upřímnou reakci.

PříspěvekOdeslal: 19 Pro 2017, 17:39 

Zásadně proti ...

důvod :
známe svoje lidi ...

PříspěvekOdeslal: 20 Pro 2017, 17:35 

kiRRow napsal:
Zásadně proti ...

důvod :
známe svoje lidi ...

:D

PříspěvekOdeslal: 13 Led 2018, 12:33 

NeverForgetYa napsal:
Za mě Ano. Vzhledem k tomu, že má Robinster problém se přihlásit na fórum, tak mi "2v1" nevadí. Ano, eventy se opakují a nejsou originální, ale hráči by byli spokojeni, kdyby aspoň nějaké byly. Dala bych jim šanci. Aktivní eventeři tady chybí. Hlavně eventeři, kteří se na to za pár dní nevykašlou.. Toď můj názor :) btw. Tonason taky nesplňoval věkovou hranici :D

Lol o tom vykašlání se na to nám tu ty můžeš povídat že? Vzdala si to po měsíci :)

Poslat nové téma  Odpovědět do tématu  [ 11 příspěvků ]  Přejít na stránku 1 2 Další

Všechny časy jsou v UTC+01:00