domu
Právě je 20 Led 2018, 13:58

Všechny časy jsou v UTC+01:00

Pravidla fóra

Do této části fóra piště možné odhalené chyby serveru.
Pro zdélení informace o chybě použijte tlačítko newtopic uvnitř této sekce. Nahlášení závážnějších bugů odměňujeme.

Poslat nové téma  Odpovědět do tématu  [ 10 příspěvků ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Pravidla,objevené bugy apod.
PříspěvekOdeslal: 27 Pro 2017, 06:36 

Místo/Bydliště: Olomoucko
Zdravím,

V poslední době koukám na určité menší chyby,které jsou na serveru a které pravidelně oznamuji.
Bohužel ikdyž něco oznámím tak jako bych mluvil dovětru :)

Dle mého názoru by se měli trochu doplnit pravidla,protože se ani ne týden zpět stalo,že se hráč bugl nad nether a chtěl tam bugovat.
Podle pravidel serveru měl dostat trest,ale podle adminů to bug nebyl.Nemám kvůli tomu nic proti,ale když se stane taková věc tak pak vlastně není pořádně jasný jestli to je dovolený či nikoliv.

Další věc co mě někdy zarazí je ta,že v pískovnách je cedule,že se nesmí kopat do všech stran ale pouze po vrstvách.Ikdyž je tam automatické doplňování,tak toto pravidlo dodržuje tak 5% lidí.

Další věc je to,že když konzole někoho kickne tak se hráč občas bugne, že je tu stále a někdy díky tomu i spadne celej server,nebo obdobný problém,kdy jsme 1 hráče viděli snad 4x.Pak si hráč myslí,že má hacky apod . :D ale de facto se jedna o bug :D(aspoň malinkej )

Prozatimně poslední věc je a už jsem to nějakýmu ikdyž už nwm kterýmu modovi rikal ,že by nebylo špatné nastavit antispam na sprostá slova.Leckteré věci by se tím ulehčilli a myslím si že by na serveru byl i větší klid.

toť zatím vše

Apropo Bajza,někdy moon či jiný mod ví,že když je na serveru něco špatně,nebo bordel,vždy to nahlásím.

Předmět příspěvku: Re: Pravidla,objevené bugy apod.
PříspěvekOdeslal: 27 Pro 2017, 10:21 

Místo/Bydliště: Taková vesnice
Mluvit o tom je snadné, proč nepřijdeš rovnou s nějakým nápadem, kterej bachom tu na fóru mohly rozebrat popřípadě ho protlačit dále? Ten antispam jsem pro, ale někteří modi ho nemusí, kvůli tomu že by kradl práci. Ale přeci jen.. Možná by se hodil. Jak antispam tak i plg. kterej by hlídal sprostá slova a jednoduše by je buď cenzuroval, nebo by ty zprávy nepustil dále.

koně blít,
tryskáč couvat,
žábu pěstí do skály mlátit,
veverku medvěda š***t,
ale tohle jsem ještě neviděl!

S pozdravem,
Dom.

Blbec je blbec a blbcem zůstane!

PříspěvekOdeslal: 27 Pro 2017, 12:29 

Hlídač sprostých slov bych nedoporučoval.
Za prvé je pak velký problém něco napsat, věty se píšou i načtyřikrát a pak to hráč vzdá. Osobní zkušenost.
A za druhé, bude to svádět k tomu, aby hráči hledali, jaká sprostá slova ten plugin naopak napsat dovolí a budou se pak hádat, zaco ten trest, když je to dovoleno.
Co se pískovny týká, už jsem to navrhoval několikrát, udělat k ní přístup zespoda a dovolit těžbu loučí (jestli to už není v 1.12.2 opraveno).
Upřímně, těžba v pískovně je velká nuda a takhle by se to urychlilo.
Probugování se nad Nether, se v podstatě nedá uhlídat.
Co se týká duchů po odpojených hráčích, plugin skinsrestorer má prostě své mouchy, náhrada ze něj prakticky není.
Nevím o tom, že by kvůli těm duchům padal server.

PříspěvekOdeslal: 27 Pro 2017, 18:28 

Frenkie napsal:
Další věc co mě někdy zarazí je ta,že v pískovnách je cedule,že se nesmí kopat do všech stran ale pouze po vrstvách.Ikdyž je tam automatické doplňování,tak toto pravidlo dodržuje tak 5% lidí.

Citovat:
Apropo Bajza,někdy moon či jiný mod ví,že když je na serveru něco špatně,nebo bordel,vždy to nahlásím.

Nevšiml jsem si, že by si někdy nahlašoval, když někdo těžil špatně, sám ale tvrdíš, to dodržuje jen 5% lidí a že hlásíš vše. Já jsem tedy za poslední rok nezpozoroval, že by někdo těžil jinak než po vrstvách.

PříspěvekOdeslal: 27 Pro 2017, 19:33 

Menshons napsal:
Frenkie napsal:

Citovat:

Nevšiml jsem si, že by si někdy nahlašoval, když někdo těžil špatně, sám ale tvrdíš, to dodržuje jen 5% lidí a že hlásíš vše. Já jsem tedy za poslední rok nezpozoroval, že by někdo těžil jinak než po vrstvách.

No nic proti ale někdy třeba nejsou na serveru ani jeden mod takže napisu nekomu na dc

PříspěvekOdeslal: 27 Pro 2017, 19:34 

domos121 napsal:
Mluvit o tom je snadné, proč nepřijdeš rovnou s nějakým nápadem, kterej bachom tu na fóru mohly rozebrat popřípadě ho protlačit dále? Ten antispam jsem pro, ale někteří modi ho nemusí, kvůli tomu že by kradl práci. Ale přeci jen.. Možná by se hodil. Jak antispam tak i plg. kterej by hlídal sprostá slova a jednoduše by je buď cenzuroval, nebo by ty zprávy nepustil dále.

Jake napady mas namysli ? Nejake napady jsem uz rikal ale nikdo to nebral vazne.

PříspěvekOdeslal: 29 Pro 2017, 19:18 

Jo_Do napsal:
Hlídač sprostých slov bych nedoporučoval.
Za prvé je pak velký problém něco napsat, věty se píšou i načtyřikrát a pak to hráč vzdá. Osobní zkušenost.
A za druhé, bude to svádět k tomu, aby hráči hledali, jaká sprostá slova ten plugin naopak napsat dovolí a budou se pak hádat, zaco ten trest, když je to dovoleno.
Co se pískovny týká, už jsem to navrhoval několikrát, udělat k ní přístup zespoda a dovolit těžbu loučí (jestli to už není v 1.12.2 opraveno).
Upřímně, těžba v pískovně je velká nuda a takhle by se to urychlilo.
Probugování se nad Nether, se v podstatě nedá uhlídat.
Co se týká duchů po odpojených hráčích, plugin skinsrestorer má prostě své mouchy, náhrada ze něj prakticky není.
Nevím o tom, že by kvůli těm duchům padal server.

S tím antispamem souhlasím. Na nejmenovaném serveru jsem třeba párkrát (jelikož jsem na předchozí událost zapomněl) napsal slovo "sekunda" nebo "kvůli" a hned mi to hodilo na tři dny mute. Tyto pluginy nefungují vždy tak jak mají.

PříspěvekOdeslal: 29 Pro 2017, 20:41 

Darku jenomze to se nastavuje rucne ve slozce pluginu takze to je jen na vedeni jaky slova tam da.

PříspěvekOdeslal: 30 Pro 2017, 10:42 

Aha :D Nová informace pro mě. Ale myslím, že když to slovo bude obsahovat jiné slovo, tak to taky zakáže

PříspěvekOdeslal: 30 Pro 2017, 15:03 

Je blbost vypisovat ručně všechny vulgarismy v rámci nějakého antispamu. Museli bychom vypisovat všechny vulgarismy a to nepočítám jejich skloňování. Čeština je dost rozmanitý jazyk a i kdybychom to všechno vypsali (což je skoro až nemožné), hráči by si našli způsob, jak to obejít (mezery, podtržítka, interpunkce, pravopisné chyby,...).

Poslat nové téma  Odpovědět do tématu  [ 10 příspěvků ] 

Všechny časy jsou v UTC+01:00