domu
Právě je 18 Ún 2018, 00:08

Všechny časy jsou v UTC+01:00

Pravidla fóra

Kecání o všem možném i nemožném...
Použijte tlačítko newtopic uvnitř této sekce.

Poslat nové téma  Odpovědět do tématu  [ 49 příspěvků ]  Přejít na stránku Předchozí 1 2 3 4 5
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Nová mapa?
PříspěvekOdeslal: 24 Led 2018, 19:24 

Přiznávám se, nečetl jsem celé vlákno. Co se týče mě, snažím se ještě přesvědčit Bajzu aby nebyl wipe, ale pouze očista mapy od starých nevyužívaných částí (pro hráče by to znamenalo zachování staveb při dodržení pokynů, které bych vydal a pro server by to znamenalo značné uvolnění místa na disku a předpokládám i omezení pádů serveru). Pokud se mi ho podaří přesvědčit, budu vás informovat o dalších krocích skrze web a forum. Děkuji za pozornost.
====================== EDIT======================
Snaha byla. Bojoval jsem za hráče. Bajza by měl podat informace na web. Děkuji.

PříspěvekOdeslal: 26 Led 2018, 14:32 

Wipe už nejsou v módě, dneska frčí "sezóny." Je to to samé, ale zní to líp.
Tak prostě místo wipe vyhlaste novou sezónu, se spooooustou nových vychytávek na verzi 1.13
A hráči se na to budou ještě těšit. Vždycky záleží na tom, jak se to zabalí.

PříspěvekOdeslal: 29 Led 2018, 14:18 

Pokud už teda bude kompletní WIPE, měli byste dát starou mapu ke stažení. Je to slušnost k hráčům, co tu strávili stovky (někteří i tisíce) hodin.

PříspěvekOdeslal: 29 Led 2018, 14:43 

Tak je to také možnost, ale radši bych zachoval ty staré stavby. Já nechci na Kostkuj skončit, protože čím blíž je ten wipe tím víc mě to baví :D :D Jo a mimochodem já tam strávil taky cca 990 hodin :D

PříspěvekOdeslal: 29 Led 2018, 14:52 

Podľa mňa by bolo najlepšie keby sa zálohuje celá mapa, vytvorila by sa nová a do tej novej by sa na vhodné miesta vložili naše stavby, viem, že by to trvalo riadne dlho, no aj tak by sa najprv musel postaviť/vložiť spawn a popri tom by mohli schopný modi, teda tí, ktorí tam bývajú najčastejšie, nájsť vhodné miesta na naše stavby, čo by nemal byť problém.

PříspěvekOdeslal: 03 Ún 2018, 18:49 

Ahojky, v súvislosti s prechodom na novú mapu by som mal jeden návrh. Mne sa ani tak nejedná o stavby, tie mám väčšinou vo forme mechanizmov, ktoré si dokážem v rámci zábavy a radosti z hry postaviť a zdokonaliť podľa potreby znova. Jedná sa mi o náradie, na ktoré som si za ten čas zvykol. Nedalo by sa aspoň perma VIP hráčom poskytnúť na začiatok aspoň tie zbrane a náradie (mám na mysli enchanty), s ktorými sme končili túto mapu? Ja sa desím len jedného, že budem musieť opäť stráviť mesiace naháňaním XP, náhodných enchantov na výrobu náradia kamenným krompáčom hodiny bušiť do steny kopať ako dement na postavenie základnej výbavy potrebnej pre hru.
Úplne by stačilo keby bolo darované aspoň po jednom kuse z týchto nástrojov. Naposledy som totiž o dosť kvalitné nástroje prišiel pri chybe, keď sa premazali inventy a ender chesty a namiesto hry som tráviť čas expením a výrobou, rozdiel bol v tom, že som mal zásoby, z ktorých som toto mohol urobiť pomerne rýchlo.
Možno by to bol taký malý bonus a motivácia a zároveň menšia náplasť pre perma VIP hráčov. Realizácia by nemusela byť zložitá, ale o tom až keď bude vôľa toto riešiť.
Vďaka.

PříspěvekOdeslal: 12 Ún 2018, 14:04 

Zdravíčko, chtěl jsem se zeptat, jestli by nešlo nějaké stavby zkopírovat a přemístit je na jiné souřadnice, než jsou jejich stávající. Pokud ano, ušetřilo by mi to celkem hodně času a práce s přestavbou na nové místo, i když to není nic obrovského :P . Díky předem za odpověď. M. ;)

Obrázek

PříspěvekOdeslal: 14 Ún 2018, 17:50 

Nezávidím občane, nezávidím.
Přesouvat tolik staveb a navíc k nespokojenosti hráčů stavby neúplné, to by mě asi trefilo.

PříspěvekOdeslal: 15 Ún 2018, 15:04 

michalos48 napsal:
Zdravíčko, chtěl jsem se zeptat, jestli by nešlo nějaké stavby zkopírovat a přemístit je na jiné souřadnice, než jsou jejich stávající. Pokud ano, ušetřilo by mi to celkem hodně času a práce s přestavbou na nové místo, i když to není nic obrovského :P . Díky předem za odpověď. M. ;)

Teoreticky by to neměl být problém, jen mi k žádosti o přesun připiš, na jaké souřadnice to chceš vložit.

Poslat nové téma  Odpovědět do tématu  [ 49 příspěvků ]  Přejít na stránku Předchozí 1 2 3 4 5

Všechny časy jsou v UTC+01:00