domu
Právě je 20 Led 2018, 13:59

Všechny časy jsou v UTC+01:00

Pravidla fóra

Kecání o všem možném i nemožném...
Použijte tlačítko newtopic uvnitř této sekce.

Poslat nové téma  Odpovědět do tématu  [ 40 příspěvků ]  Přejít na stránku Předchozí 1 2 3 4
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Nová mapa?
PříspěvekOdeslal: 10 Led 2018, 00:05 

Místo/Bydliště: Taková vesnice
Frenkie napsal:
Myslis dome ze by se bylo mozne domluvit na tom realnem generatoru sveta ? :D Vypada to takto: https://www.youtube.com/watch?v=CdjLMh3buJc

A myslim si ze by to bylo hezci a lepsi :)

Tak zrovna tento se mi absolutně nelíbí... Však je to hnusný.. Jsou 100x lepší generátory a co.. tak že si tam můžete přidávat i vlastní truktůry stromy a části, které by se měli generovat. Když už by s do něčeho takového šlo, tak ať to je pořádně.

koně blít,
tryskáč couvat,
žábu pěstí do skály mlátit,
veverku medvěda š***t,
ale tohle jsem ještě neviděl!

S pozdravem,
Dom.

Blbec je blbec a blbcem zůstane!

PříspěvekOdeslal: 10 Led 2018, 00:12 

D4rkfall47 napsal:
Ygra napsal:
Zdravím lidičky

Zbytečně děláte velký humbuk kolem přechodu na novou mapu. Domos121 to krásně zdůvodnil. A opravdu pokud mapa děla problémy s mody i zároveň díky toho dochází ke bugu chunku tak není co řešit. Je možné že kvůli těchhle problému padá server.
A co se týče přenosu staveb tak to není až tak důležité. Postaví se nové. Při počtu aktivních hráčů není pomalu v lidských sílách přenes stavby. Já osobně jsem už zažil několikrát přechod, jak s přenesením tak bez něho. Věřte že přenesená stavby se vám k těm novým nehodí v 90%. Pro mne by bylo lepši možnost přenesení nástrojů. Pro jednoduší začátky.
Pro mně je důležitější vědět kdy ten přechod bude. Ať vím jestli má cenu stavět. Pokud by byl až cca za ½ roku tak má význam stavět.

S pozdravem Ygra

No jo, ale uvědom si, co třeba já nebo písta? Nebo ostatní, kdož mají obrovské stavby. MaRRa, Czechy, halole a jiní. Myslíš, že se jim bude chtít stavět odznova? Mně určitě ne. Já si radši zalezu někam jinam, nebo začnu hrát jiné hry a na celé kostkuj se zhola vykašlu.. měl jsem tam ještě docela velké plány, ale ono néé, on bude wipe. Nikdo neví kdy, admini se absolutně nedokážou domluvit.. bajza něco řekne, ostatní ho seřvou že nic takového atd. Pro mě Kostkuj skončil už před prázdninami, většina lidí ví můj důvod..

HaHa, A myslíš si že ti to tam newipnou? Jsou servre kde je wipe třeba jednou za půl roku.. a tobě jsou 2 roky málo? A ještě s tím že jsme vám nabídli přenést stavby? :D A nechápu proč ti to tak strašně vadí, když už ti na kostkuj nezáleží a tak dávno pro tebe ztratil význam? To nechápu.

koně blít,
tryskáč couvat,
veverku medvěda š***t,

S pozdravem,
Dom.

PříspěvekOdeslal: 10 Led 2018, 00:21 

K ostatnímu se zatím vyjadřovat nehodlám, Problém je ten že nejde pouze o ten wipe, chceme přijít i s novýma věcma.

To s čím přišel Jo_Do není zase tak špatnej nápad, možná by se to nějak dalo využít, ale stále platí to, že cenné věci a itemy, se přenášet nebudou. A řekněme si :D Třeba už tam ta nová mapa je :D jen vy o tom nevíte :D

koně blít,
tryskáč couvat,
veverku medvěda š***t,

S pozdravem,
Dom.

PříspěvekOdeslal: 10 Led 2018, 14:17 

Domosi no, je sice pravda že mi na tom nezáleží tak jako třeba před půl rokem, ale stále tam stavím něco nového, ač jsou to třeba jen dva domy za týden. Možná jsem to napsal trochu s nerozvážností :D

PříspěvekOdeslal: 11 Led 2018, 01:35 

Člověk si koupí/nakliká CC za ně si koupí vzácné blocky a nic mu nepřenesete? :)

Jinak nic víc k tomu psát nebudu nebo mě taky pošlete vesele hrát na jiný server :)

PříspěvekOdeslal: 14 Led 2018, 22:08 

MaRRaSRoFl napsal:
Člověk si koupí/nakliká CC za ně si koupí vzácné blocky a nic mu nepřenesete? :)

Jinak nic víc k tomu psát nebudu nebo mě taky pošlete vesele hrát na jiný server :)

A keby len to, ešte treba zobrať v úvahu hráčov, ktorý si ťažko získali tie vzácne itemy a blocky, keďže im pochopiteľne nestojí za to dávať do tohoto serveru peniaze alebo na to proste nemajú, resp. ich potrebujú na niečo dôležitejšie (napr. škola, pomôcky do školy, intrák atď...) Prečítaj si čo som napísal na webe, nechce sa mi to tu rozpi (Admin Team mi to určite zase odignoruje ako naposledy), ešte k tomu mu nešlo aktivovať účet lebo na tomto serveri sa musíš najprv zaregistrovať na webe a potom čakať ''pol roka'' kým ti príde aktivačný mail, inak sa do hry nedostaneš... Chápem, že je to fajn ochrana proti príliš mladým deťom, ktoré by kazili server, ale aspoň tie aktivačné maily by mohli prichádzať rýchlejšie...

PříspěvekOdeslal: 15 Led 2018, 12:13 

slaviok napsal:
A keby len to, ešte treba zobrať v úvahu hráčov, ktorý si ťažko získali tie vzácne itemy a blocky, keďže im pochopiteľne nestojí za to dávať do tohoto serveru peniaze alebo na to proste nemajú, resp. ich potrebujú na niečo dôležitejšie (napr. škola, pomôcky do školy, intrák atď...) Prečítaj si čo som napísal na webe, nechce sa mi to tu rozpi (Admin Team mi to určite zase odignoruje ako naposledy), ešte k tomu mu nešlo aktivovať účet lebo na tomto serveri sa musíš najprv zaregistrovať na webe a potom čakať ''pol roka'' kým ti príde aktivačný mail, inak sa do hry nedostaneš... Chápem, že je to fajn ochrana proti príliš mladým deťom, ktoré by kazili server, ale aspoň tie aktivačné maily by mohli prichádzať rýchlejšie...

Dovolím si na to chronologicky odpovědět z pohledu, jak to vidím já. (Narcism lvl up!)

1. Jistě by se dalo zařídit, aby všechny itemy, které si hráč za CC koupil na webu, přesunuli i do nové mapy - koneckonců, VIP se taky přesouvají, tudíž je tohle pro mě logický (i když obtížný) krok.

2. Hráči, kteří si takto materiál poctivě natěžili, nebudou mít velký problém ho získat znovu. Jak již předeslal Mens, od toho ta hra je a já s tímto tvrzením souhlasím.

3. Pro řešení takovýchto věcí je k dispozici výhradně fórum. Do chatu to nemá cenu psát z několika důvodů. Spam, nedostatečný prostor (omezení znaků) a brzké zastarání informací - chat po čase mizí a nelze ho zpětně dohledat. Tudíž důvod, proč ti nebylo odpovězeno na tak zásadní dotaz, není proto, že by tě někdo ignoroval, ale proto, co jsem vypsal jako důvody. A je to jistý "druh ochrany proti příliš mladým dětem", kteří tak vytvářejí v chatu flame, který pro to není určen. OD TOHO JE FÓRUM.

4. Aktivační e-mail. Mám na serveru 22 účtů a s aktivačním e-mailem jsem neměl nikdy problém. Došel do 15-ti minut. Ty asi tolik účtů nemáš, tak to budeme posuzovat jako ojedinělou chybičku... která se dá ovšem řešit tak, že si dotyčný kamarád vytvoří vlákno na fóru, kde to uvidí každý z AT, protože ho navštěvují dost často. A aktivační e-mail pošlou hezky postaru ručně.

5. Nic nezamlčovali, wipe bude do půl roku - tedy ne ze dne na den. Nemáš důkazy, že to chtěli zamlčovat. Máš zde na fóru důkaz, že to nezamlčovali >>TOTO VLÁKNO<<, kde vstřícně odpovídají na každý relevantní dotaz.

PříspěvekOdeslal: 15 Led 2018, 14:26 

Joe napsal:
slaviok napsal:

Dovolím si na to chronologicky odpovědět z pohledu, jak to vidím já. (Narcism lvl up!)

1. Jistě by se dalo zařídit, aby všechny itemy, které si hráč za CC koupil na webu, přesunuli i do nové mapy - koneckonců, VIP se taky přesouvají, tudíž je tohle pro mě logický (i když obtížný) krok.

2. Hráči, kteří si takto materiál poctivě natěžili, nebudou mít velký problém ho získat znovu. Jak již předeslal Mens, od toho ta hra je a já s tímto tvrzením souhlasím.

3. Pro řešení takovýchto věcí je k dispozici výhradně fórum. Do chatu to nemá cenu psát z několika důvodů. Spam, nedostatečný prostor (omezení znaků) a brzké zastarání informací - chat po čase mizí a nelze ho zpětně dohledat. Tudíž důvod, proč ti nebylo odpovězeno na tak zásadní dotaz, není proto, že by tě někdo ignoroval, ale proto, co jsem vypsal jako důvody. A je to jistý "druh ochrany proti příliš mladým dětem", kteří tak vytvářejí v chatu flame, který pro to není určen. OD TOHO JE FÓRUM.

4. Aktivační e-mail. Mám na serveru 22 účtů a s aktivačním e-mailem jsem neměl nikdy problém. Došel do 15-ti minut. Ty asi tolik účtů nemáš, tak to budeme posuzovat jako ojedinělou chybičku... která se dá ovšem řešit tak, že si dotyčný kamarád vytvoří vlákno na fóru, kde to uvidí každý z AT, protože ho navštěvují dost často. A aktivační e-mail pošlou hezky postaru ručně.

5. Nic nezamlčovali, wipe bude do půl roku - tedy ne ze dne na den. Nemáš důkazy, že to chtěli zamlčovat. Máš zde na fóru důkaz, že to nezamlčovali >>TOTO VLÁKNO<<, kde vstřícně odpovídají na každý relevantní dotaz.

Ďakujem za objasnenie a (pre mňa) najpochopiteľnejšie vysvetlenie, dôkaz síce nemám o tom, že to chceli zamlčať, als píše to viacero ľudí už na začiatku tohoto , že to malo zostať v utajení... To s tým účtom máte pravdu, mohla to byť len ojedinelá chyba a áno, ja mám len 1 účet. Mens mi to tiež objasnil a napísal mi všetky potrebné informácie, aj po Vašom vysvetlení chápem, že s tým materiálom máte pravdu, ako sme si ho doteraz naťažili, tak si ho aj potom naťažíme.

PříspěvekOdeslal: 15 Led 2018, 20:56 

Co se týče toho zamlčování,ono je to spíš naopak,
normální je že AT něco vymyslí, pak to vyskouší, pak oznámí že se to stane a pak to provedou.
Bohžel se rozneslo už ve fázi vymejšlení že wipe bude.

Určitě všichní víte jak udělat novou mapu a přenášet na ní stavby, jak toje s comandbloky které se musí celé znovu nastavit, určitě i víte že brzo bude nový update který nastavení comandbloku zruší a bude se to muset dělat znova ( a že jich je pro chod mapy hodně), hlavně, každý člen AT i MOD je člověk který se neživý tím že by spravoval kostkuj, každý má svuj život kde hraje prim rodina,škola nebo práce, uvědomte si že ochota celého týmu strávit stovky hodin prací ve svém volném čase aby vás bavila hra je obrovská služba.

Co se týče přenášení, entity(cedulky,nástoje, mobové,knihy...) se sice přenést dají, nicméně čas tím strávený je neúmerně vysoký vuči zisku,nehledě na zcela správný argument, že se za dobu hry vyskytlo velmi mnoho předmětu získaných v rozporu se hrou, je čas se jich zbavit.

Tak prosím mějte trpělivost, AT tým vymyslel WIPE protože stav mapy už neni udržitelný,a udělaj to dřív než později i když by pro ně bylo snadnější počkat na 1.13, teď je ve fázi kdy hledá cestu jak to provést tak, aby pro hráče dokázaly udělat co nejvíc.

A jsem si jist,že se brzo dozvíte víc z oficiálních zdrojů, protože dokud nenapíše ten kdo určuje co se se serverem stane (majitel) tak vše ostatní, jsou zatím jenom spekulace.

Hezkej den

PříspěvekOdeslal: 17 Led 2018, 12:49 

Slaviok jak jsi psal, já mám třebas necelých 30 beaconů, půl bedny elyter a asi 9 stacků dia bloků. Ale víc než všechny tyhle věci mě mrzí mé město a zámek, ač nedokonečný. Jinak Fate, souhlasím s tím, že přenášení staveb jest práce nesmírně obtížná, leč když už se člověk přihlásí na moderátora, tak by měl minimálně dvě takové stavby přenést. Co já si pamatuji, tak přenesení jedné stavby veliké jako mé město (víš jak je velké :D) trvá max. 15 minut, což by si každý mod měl udělat, 30 minut denně není až tak moc. Navíc i kdyby to mělo být do půl roku, tak třeba 10 staveb by měl každý mod stihnout. Jestliže si není nějaký mod ochotný udělat 30 minut týdně na Kostkuj, neměl by být modem (pokud se předem neomluví, ale ne na celé měsíce)

Poslat nové téma  Odpovědět do tématu  [ 40 příspěvků ]  Přejít na stránku Předchozí 1 2 3 4

Všechny časy jsou v UTC+01:00