domu
Právě je 28 Ún 2017, 01:51

Všechny časy jsou v UTC+01:00

Pravidla fóra

- Postav u nás stavbu, která bude reprezentovat náš server
- Na začátku každěho měsíce (1. den v měsíci) si Moderátor Team vybere 3 nejlepší stavby, o které se bude dále moct hlasovat pomocí ankety na našem webu(doba trvání ankety 1 týden).
Co můžeš získat?:
- Vítěz soutěže získá 990 CraftCoinů, za které si může koupit třeba VIP po dobu 30 dní.
- Umístíme fotky vítězné stavby na náš web
- Označení vítězné stavby na dynmap
Pravidla:
- Fotografie pořizujte s defaultním resource packem (jiné vzhledy textur nebudou do soutěže zařazeny)
- Nyní můžeš zapsat do soutěže i stavbu, kterou máš schválenou v projektech (podpořenou moderátory) viz. čast našeho fóra "Projekty"
- Účastnit se může i hráč co vlastní VIP
Vlož stavbu do této části fóra(new topic), napiš o ní něco, vlož pár fotek a řekni nám souřadnice stavby.

Poslat nové téma  Odpovědět do tématu  [ 14 příspěvků ]  Přejít na stránku Předchozí 1 2
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Modrá Perla
PříspěvekOdeslal: 25 Črv 2016, 11:53 

Místo/Bydliště: co je vám do toho?
v11 napsal:
Nádhera . Kolko si to staval??? Bomba nikdy nebude mať na teba a priznám že ani ja nakolko nemám takú kreativitu. Na môj vkus sa hodíš na prácu architekta v 3D

P.S JA by som to nazval klenot na kostkuj nič krajšieho som na česko-slovenských serveroch nevidel
kdo řekl že mám něco vymyšleného na stavbu měsíce? :) Moje hlava ztratila nápady :) Samozřejmě to nestavím pro výhru ale pro zúčastnění :)

http://www.strawpoll.me/11781787/r

PříspěvekOdeslal: 25 Črv 2016, 12:52 

Místo/Bydliště: Ružomberok, Žilinský kraj
Bonby napsal:
v11 napsal:
Nádhera . Kolko si to staval??? Bomba nikdy nebude mať na teba a priznám že ani ja nakolko nemám takú kreativitu. Na môj vkus sa hodíš na prácu architekta v 3D

P.S JA by som to nazval klenot na kostkuj nič krajšieho som na česko-slovenských serveroch nevidel
kdo řekl že mám něco vymyšleného na stavbu měsíce? :) Moje hlava ztratila nápady :) Samozřejmě to nestavím pro výhru ale pro zúčastnění :)

Bomba nemyslel som to tak že ty nevymislíš niečo lepšie mne osobne sa páči viac tangredov vkus. každý je iný nie sme všetci rovnaký

PříspěvekOdeslal: 09 Črc 2016, 22:23 

Co dodat, byl jsem se podívat a na první pohled mi to vzalo dech, prolezl jsem to do kostičky, tam opravdu nejde polozit kostku jinak.
Tangrede, je radost být s Tebou na serveru. Vynikající práce, jsem dojat :)

PříspěvekOdeslal: 31 Led 2017, 12:00 

Ahoj, omlouvám se za vytahování starého topicu, ale na tuhle loď musím reagovat, je skvostná, ty 3 moje jsou oproti té tvé "lodičky"...

Poslat nové téma  Odpovědět do tématu  [ 14 příspěvků ]  Přejít na stránku Předchozí 1 2

Všechny časy jsou v UTC+01:00