domu
Právě je 20 Led 2018, 13:59

Všechny časy jsou v UTC+01:00

Pravidla fóra

- Postav u nás stavbu, která bude reprezentovat náš server
- Na začátku každěho měsíce (1. den v měsíci) si Moderátor Team vybere 3 nejlepší stavby, o které se bude dále moct hlasovat pomocí ankety na našem webu(doba trvání ankety 1 týden).
Co můžeš získat?:
- Vítěz soutěže získá 990 CraftCoinů, za které si může koupit třeba VIP po dobu 30 dní.
- Umístíme fotky vítězné stavby na náš web
- Označení vítězné stavby na dynmap
Pravidla:
- Fotografie pořizujte s defaultním resource packem (jiné vzhledy textur nebudou do soutěže zařazeny)
- Nyní můžeš zapsat do soutěže i stavbu, kterou máš schválenou v projektech (podpořenou moderátory) viz. čast našeho fóra "Projekty"
- Účastnit se může i hráč co vlastní VIP
Vlož stavbu do této části fóra(new topic), napiš o ní něco, vlož pár fotek a řekni nám souřadnice stavby.

Poslat nové téma  Odpovědět do tématu  [ 3 příspěvky ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Stavba měsíce
PříspěvekOdeslal: 03 Led 2018, 20:27 

Tak a máme tu zase stavbu měsíce, tentokráte už v novém roce 2018. Na fóru se nakonec na poslední chvíli sešli 3 stavby a tady jsou:

Uhelná elektrárna

Koridalis-strom života

USS Enterprise

Doufám, že příští měsíc bude úrodný co se týče staveb. Nechceme přeci opět čekat několik měsíců než se alespoň něco sejde.

Obrázek

Předmět příspěvku: Re: Stavba měsíce
PříspěvekOdeslal: 04 Led 2018, 16:10 

Je dobře, že je to konečně aktivněji. Aale nebyl bych to já, kdybych neměl malou připomínku :D Proč byl v tomto kole vybrán ten strom života, který zabral (podle mého odhadu) max. 15 minut čistého častu stavby, ale v kole předešlém nebyla vybráná ta úžasná lukcova trhlina, která zabrala minimálně 10 hodin, případně i ta moje svatyně? (No, ta svatyně není úplně nejúžasnější, to jest pravda, ale oproti jiným stavbám si myslím, že byla dosti obstojná). To je ode mě vše, díky za přečtení, jak říkám, jsem rád že už je Stavba měsíce aktivněji, ale měl by se trochu pozměnit přístup výběru staveb. I tak moc děkuji Doctre, i všem ostatním, zdar!

Předmět příspěvku: Re: Stavba měsíce
PříspěvekOdeslal: 04 Led 2018, 17:18 

Protože to je stavba měsíce za prosinec.

Poslat nové téma  Odpovědět do tématu  [ 3 příspěvky ] 

Všechny časy jsou v UTC+01:00