logo
1 hráčů Online

Nový spawn - Legenda


Vložil Daret88, 23. Října, 2016


Tam, kde slunce přestalo svítit a svět ponořil se do temnoty. Kde zvěř i vítr i stromy chřadnuly a krajinou rozlila se smrtonostná korupce, přičemž i samotné srdce země přestalo bíti.

Tam, kde slunce přestalo svítit a svět ponořil se do temnoty. Kde zvěř i vítr i stromy chřadnuly a krajinou rozlila se smrtonostná korupce, přičemž i samotné srdce země přestalo bíti. Rodila se monstra ohavná jak samotné peklo, rozsévajíc hrůzu v duších nevinných a bezbranných. Bylo to tenkrát, kdy na zem přišla samotná smrt. Zlá, mocná a nemilosrdná.

I tenkrát, kdy se zdálo, že svět pozře sám sebe a uvrhne jej do víru válek, poroby a utrpení však vzednul se ještě naposledy milosrdný vítr a z posvátných hor přivál hrst posledních živých semen stromů a rostlin do zbídačené krajiny. Tenkrát zhynula veškerá fauna až na jedinné malé semínko. Se skořápkou tvrdší než samotný diamant a jádrem nesoucím samotnou esenci života.

Ten den si dobře pamatuji. Hleděl jsem na mramorový měsíc obklopený rudou září, který jakoby sám sváděl bitvu o svou samotnou existenci. Ještě naposledy vrhnul poslední měsíční paprsek do míst, kde vítr zavál poslední naději na záchranu. A poslední kapky deště, které se z posledních sil odmítly proměnit se ve směsici síry a jedu dopadli do míst, kde sémě života bylo svíráno stěnami pevné skály.

Stal se zázrak, strom života začal klíčit. Z klíčků se postupem času staly mohutné kořeny, které rozrazili skálu a draly se na povrh. A život se začal probouzet. Nejen strom, ale i květy a tráva začala růst. Voda se začala čistit a dokázala znovu zrdcadlit nebe.

Bylo to tenkrát, kdy jsem slyšel tichý šepot, přikazujíc mi vydat se napříč nebezpečnou divočinou a najít život. Když došel jsem na okraj svých sil a čekal na smrt, která se zdála milosrdnější než samotný život, zkameněl jsem. Na ten pohled nikdy nezapomenu. Uronil jsem slzu, když našel jsem spasitele, objal ho a slíbil mu ochranu. Mohutný dub, jakoby vyrostl za den a probudil krajinu zpět k životu. Ihned co načerpal jsem sil přivedl jsem poslední zbytky lidstva na toto posvátné místo s odhodláním založit odboj a uchránit tento div před zkázou. A začala výstavba, dřeli jsme do úmoru, ve dne i v noci. A zrodil se nový spawn a nová naděje na život v neúprosné krajině ještě stále plné toulajících se přízraků popírajíc smyslu samotného bytí.


Výstavba nového města trvala měsíce, nebýt stavebních inženýrů jménem Wenos, Holldyr a Duck trvala by desetiletí. Posvátnému dubu jsme začali říkat Deilosvondr, nikdo už si nepamatuje proč. Možná mu ho dal samotný zahradník ZdendaRES, možná si tak začal samotný dub říkat sám.


A ptáte kdo jsem já ? Někteří tvrdí, že tu jsem od nepaměti, jsem věčný poutník F.


Elmines

Super strom a ) ta telefoní modrá budka je parádnííí :-)

MaXxCZGaming

Funguje už nakupování přes shop normálně :) ? ( Potřebuju si koupit coiny přes SMS tak abych pak nemusel dokazovat že jsem si je koupil :) :D )

Enterax

Výborný text a ještě lepší spawn, není co dodat - úžasná práce.. !

Joe

U Croma! To je boží!

Altair

..."tak to je náhul" :D ... kostkuj.cz 4-ever ;) ...úplne mi dochádzajú slová, neviem čo dodať... :P

Duck

Tak ty si jinej William Shakespeare Darete :DDD

Kostkuj.cz © 2016 - 2017, All Rights Reserved | Created by Radek Zíka